Mit rejt a tudattalanunk?
Jegyvásárlás lezárva
Ezúton szeretnénk minden kedves érdeklődőt tájékoztatni arról, hogy a Ferencvárosi Művelődési Központ területén kötelező a maszkviselés.
Előre elhatározol valamit, majd mégsem úgy reagálsz? Utólag pedig nem érted, hogy miért úgy cselekedtél az adott helyzetben? Ennek az oka, hogy lelkünknek van egy izgalmas és komplex tartománya, a tudattalan, mely lényegesen jobban közbeszól sorsunk alakulásába, mint ahogy azt gondolnánk. De mégis hogyan tudunk ennek a labirintusnak a mélyére ásni? Hogy kerülnek bele a tartalmak? Miként találkozunk velük? És hogyan tudunk befolyásolni olyan folyamatokat, amelyekhez tudatosan nem férünk hozzá?
A Jog és Pszichológia előadásán Szajcz Ágnes pszichoanalitikus előadásában többek között ezekre a kérdésekre kaphatunk majd választ. Az előadás végén lehetőség lesz kérdezni is.
Kapunyitás: 18:00-kor
Kezdés: 18.30-kor
Kezdés: 18.30-kor
Mindenkit várunk sok szeretettel!
Jog és Pszichológia csapata
Jog és Pszichológia csapata
//Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a megvásárolt jegyek nem válthatók vissza, valamint másik időpontra, előadásra sem cserélhetők el.//